Akreditovaná zkušební laboratoř

Naše zkušební laboratoř je akreditována Českým institutem pro akreditaci podle ČSN EN ISO IEC 17025. Působí převážně v oblasti důlní techniky, důlní a olejové hydrauliky, zkoušek mechanických vlastností materiálů, měření hluku, defektoskopie a zkoušek simulace vlivu vnějšího prostředí. V oblasti důlní techniky jsme nejmoderněji a nejlépe vybavená zkušební laboratoř v Evropě. Výrobky z této oblasti také certifikujeme našim certifikačním orgánem. Navíc klademe důraz na spolehlivost a včasné provedení zkoušky, což je jeden z důvodů, proč se na nás obracejí zákazníci z různých koutů světa (Evropa, USA, Austrálie, Čína atd).

Výstupem z každé zkoušky je akreditovaný zkušební protokol ve vámi požadovaných jazycích. 

Nebojíme se inovací

Vědomosti ve stávajících oborech se snažíme neustále posouvat dopředu. Jsme totiž pevně přesvědčení, že existuje potenciál pro další objevy a pokroky. Naše snaha však není pouze sledovat vývoj ve stávajících oborech, ale hledáme obory nové, které se mohou stát klíčovými a přinést nové možnosti, které by nás mohly posunout dále. Abychom však mohli úspěšně sledovat dění v oborech a rozvíjet se, musíme mít moderní vybavení nejvyšší kvality. Proto jsme investovali do technologií, které nám umožňují provádět rozsáhlé testy a analýzy. Díky tomu je naše laboratoř schopna poskytovat spolehlivé výsledky.

U nás se setkávají zkušenosti, znalosti a potřebné technologie. Díky tomu se dokážeme zabývat i novými tématy dle vašich požadavků tak, abychom naplnili vaše potřeby. Pokud tedy máte jakékoliv přání či dotazy, neváhejte zavítat do sekce kontakty a obrátit se na nás. Náš tým specialistů vám s radostí pomůže.

Související odkazy:

Osvědčení

Příloha k osvědčení

– Seznam činností v rámci flexibilního rozsahu akreditace” (viz příloha)ZL_Seznam činností v rámci flexibilního rozsahu akreditace